Protez Bacak Rehabilitasyon Süreci - Protez Bacak Merkezi.
668
page-template-default,page,page-id-668,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive
 

Protez Bacak Rehabilitasyon Süreci

Rehabilitasyon Sürecini İhmal Etmeyin.

Protez bacak kullanımına, sorunsuz bir şekilde başlamak için rehabilitasyon sürecine dikkat edin. Ayrıca doktorunuz ve fizyoterapistiniz tarafından evde yapmanız gereken egzersizleri ihmal etmeyin.

Rehabilitasyona başlamadan önce güdüğünüz tamamen iyileşmelidir. Asıl rehabilitasyon süreci güdüğünüz iyileştikten birkaç hafta sonra başlayacaktır. Ve genellikle 6 ay kadar sürecektir.

 

İyileşme sürecinize göre rehabilitasyona ne zaman başlanacağına sizinle ilgilenen ekip karar verecektir.

 

Rehabilitasyon sürecinde özellikle protez bacak kullanımı için hazırlanacaksınız. Burada amaç sizin için mümkün olan en yüksek derece mobilite ve özgürlüğünüzü elde etmeniz. Bu sayede gelecekteki hayatınızı normale en yakın şekilde yaşamanızı sağlamaktır. Ancak, başarılı bir rehabilitasyonun en önemli etkeni sizin aktif katılımınızdır. Motivasyonunuz ve kendinize olan güveniniz ise bu sürece büyük katkı sağlayacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?