İletişim

Protez Bacaklar

Protez bacak ve  fiyatları hakkında veya diğer istekleriniz ile ilgili herhangi bir soru, görüş veya talebiniz varsa, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Profesyonel ekibimiz, size en iyi hizmeti sunabilmek için burada. Size uygun protez çözümleri ve fiyatlandırma seçenekleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Protez Bacak Fiyatları

İletişim Formu

Soru ve Görüşleriniz için Bize Yazabilirsiniz.

İletişim

Adress

Merkez Mahallesi 673. Sokak No:12 Bağcılar İstanbul / TÜRKİYE

2006 yılından beri kesintisiz bir şekilde hizmet veren Alsan Ortopedi, Türkiye’nin önde gelen protez uygulama merkezlerinden biridir. Güvenilirliği ve kalitesiyle tanınan Alsan Ortopedi, uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanlarıyla her bir müşterisinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. Yılların getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Etkin ve profesyonel yaklaşımıyla, bireylerin hayat kalitesini artırmak ve güvenlerini restore etmek için çaba sarf eder.

Protez Bacak Nedir?

Bacağın diz altı, diz seviyesi veya diz üstünden kaybının ardından ortaya çıkan uzuv eksikliğini tamamlamak amacıyla kullanılan yapay uzuvlardır. Hastalıklar, kazalar, diyabet, tümör gibi çeşitli nedenlerle kaybedilen bacaklar, bireyin yürüme ve günlük aktivitelerini sürdürebilmesi için uzman protez teknikerleri tarafından özel olarak tasarlanır ve üretilir. Bu protezler, farklı malzemelerin kombinasyonuyla, genellikle karbon, çelik, alüminyum, titanyum, silikon ve hatta elektronik devreler kullanılarak oluşturulur.