C-Leg Diz Üstü Protez Bacak Fiyatları

C-leg Diz Üstü Protez Bacak Eklemi

C-Leg Diz Eklemi

Yüksek teknoloji ürünü C-leg, diz üstü protez kullanıcılarının yaşam kalitesini arttırmaya devam ediyor.

C-Leg Diz Üstü Protez Bacak Fiyatları

Doğal Bir Yürüyüş İçin C-Leg

İleri teknoloji elektronik ve mekanik özelliklere sahip C-leg Diz Üstü Protez Bacak , doğal bir yürüyüş sağlıyor. Bir saniyede 50 defa ölçüm yapan mikroişlemci, yürüyüşün her anını kontrol ediyor. Yürüme hızını ve oluşan gücü saniyede 50 defa ölçmekle kalmayan sistem, aynı sırada hesaplama yapıyor. Bu gelişmiş özellikler protez bacak kullanıcısın en doğal halde yürümesine imkân veriyor.

Bundan Tam 20 Yıl Önce Üretimine Başlanan, Dünyanın İlk Mikroişlemcili Ottobock C-leg Diz Üstü Protez Bacak Eklemi

C-leg diz eklemi 1997 yılında satışa sunulduğunda, protez sektörü için bir dönüm noktası oldu. İlk defa bir protez bacağın hareketleri, mikroişlemci tarafından kontrol altına alındı. Bu sayede bacağını kaybeden binlerce ampute, yeniden doğal ve güvenli bir yürüyüşe sahip oldu ve sahip olmaya devam ediyor.
C-Leg Diz Üstü Protez Bacak

Diz Üstü Protez Bacak Kullanıcıları İçin Yeni Bir Başlangıç.

Protez bacak kullanıcılarının günlük yaşamlarında karşılaştıkları birçok engel Ottobock C-leg Diz Üstü Protez Bacak ile aşıldı. Mikroişlemcilli protez sayesinde artık hastalar merdiven inip çıkabiliyor, rampalarda bozuk zeminlerde yürüyebiliyor.

C-Leg Diz Üstü Protez Bacak Fiyatları

Yeni C-Leg 4

Yenilenen ve devamlı geliştirilen protez diz ekleminin yeni modeli C-leg 4 piyasada. Geliştirilen özellikler ile protez kullanıcıları yumuşak zeminlerde taşlı ve çakıllı arazilerde eskiye nazaran daha güvenli yürüyebilirler. Ayakta durma hareketi diz hafifçe bükülü hale getirilse dahi, C-leg 4 tarafından sezgisel olarak fark edilir. Otururken daha rahat bir pozisyon için, otomatik oturma özelliği gibi protez bacak kullanıcıları için faydalı birçok özelliği vardır.