Total 2000 Diz Eklemi - Fiyatları - Özellikler - Hidrolik Diz Üstü Protez Bacak
831
page-template-default,page,page-id-831,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive
 

Total 2000 Diz Eklemi Hidrolik Protez Bacak

 

Diz üstü protez bacak kullanıcıları için üretilen hidrolik total 2000 diz eklemi, protez kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Össur Total 2000 Protez Fiyatı

Kompakt tasarımıyla ön plana çıkan protez diz eklemi, c-leg ve rheo gibi mikroişlemcili ve elektronik protezlere ekonomik olarak gücü yetmeyen amputeler için, ilk alternatifler arasında yer alıyor.

 Sunduğu özellikler ve fiyatı ile tam bir fiyat performans protezi olan total 2000 diz eklemini, muadillerine göre nispeten daha ulaşabilir fiyatlara uygulamaktayız.

Total 2000 Diz Eklemi Hızlı Yürümeniz İçin Tasarlandı

 

Aktivite seviyesi yüksek olan ve hızlı hareket etmeyi hedefleyen amputelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Kullanan amputelerin hayatlarında fark yaratan diz protezi, her çeşit ampute ve aktivite seviyesine hitap ediyor. Uygulama yaptığımız hastalar arasında genç, yaşlı ve farklı aktivite seviyesinde birçok protez bacak kullanıcısı bulunuyor.

Eşit Diz Mesafesi ve Yüksek Bükülme Açısı

Protez bacak kullanıcıları için dış görünüşün ne kadar önemli olduğu biliyoruz.

 

Diz dezertikülasyon ve uzun güdüklü diz üstü amputeler, oturma pozisyonunda her iki dizinin eşit seviyelerde olmasını ister.

Maalesef birçok protez sisteminde bunu sağlamak pek mümkün değildir. Oturma pozisyonunda protezli diz önde dururken, sağlam diz geri de kalmaktadır.

 

Total 2000 kompakt yapısı sayesinde her iki dizin mümkün olduğunca eşit seviyelerde olmasına imkân verir.

Ayrıca diz ekleminin özel tasarımı sayesinde dizinizi 160 dereceye kadar bükmenize izin verir.

Bu sayede zorlu olan birçok hareketin üstesinden gelebilirsiniz.

Total 2000 Diz Eklemi Kimler için Uygundur?

 

Diz üstü, diz dezertikülasyon ve kalça dezertikülasyon seviyesinde ki amputeler için uygundur.

 

Ölçü Alındıktan Ne Kadar Sonra Protezim Hazır Olur?

 

Protez ölçüsü aldıktan sonra hastanın genel durumuna göre yaklaşık bir hafta içinde protez bacağın uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

 

Garanti Süresi

 

Össur firmasının en çok uygulanan protezleri arasında olan hidrolik diz eklemi, oluşabilecek arızalara karşı 2 yıl garantilidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?